lupa
» Zaawansowane

Znajdujesz się w:

zapytanie
  1. Leśna dróżka - 1939r.

    Temat: Leśna dróżka. Autor:  sygnatura na zdjęciu. Materiał: Olej na tekturze. Wiek: 1939. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 31 x 40 cm Rama: 39,5 x 47,5 cm Nr kat.: 906...


    390.00 zł
  1. A study of sky and building

    Temat: A study of sky and building Autor: L. McN. Shanks   Materiał: akwarela na papierze za szybą  .   Wiek: XX w . Stan: bardzo...


    190.00 zł
  1. Album z grafikami

    Temat: Album z grafikami. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan dobry, część kartek wycięta. Dodatkowy opis: ok. 40 grafik. Wymiary: 27,5 x 21,5 cm Nr kat.: 1679...


    1500.00 zł
  1. Album z podobiznami znanych postaci

    Temat: Album z grafikami i rysunkami znanych osobistości z całego świata. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan dobry. Dodatkowy opis: ok. 207 rysunków, ilustracji, grafik. Wymiary:...


    1500.00 zł
  1. Aleja drzew - Prosper Colpaert

    Temat: Aleja drzew. Autor:  Prosper Colpaert (1923-1990). Materiał: Olej na pilśni. Wiek: XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 40 x 50 cm Rama: 56,5 x 66,5 cm Nr kat.: 1162...


    890.00 zł
  1. Aleja.

    Temat:  Aleja.  Autor:  B.Depemster ? Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XIX-XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    1990.00 zł
  1. ALMERIA - John Raphael SMITH

    Temat: Portret damy - ALMERIA. Autor: John Raphael SMITH (British, 1752-1812). Materiał: grafika na papierze. Stan: Jak widać na...


    390.00 zł
  1. Amsterdam - Hendrikus Elias ROODENBURG

    Temat: Amsterdam. Autor: Hendrikus Elias ROODENBURG (1895-1987)?. Materiał: miedzioryt na papierze. Wiek: XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 30,5 x 42 cm Rama: 45 x 59 cm Nr kat.:...


    450.00 zł
  1. Anemony.

    Temat: Anemony . Autor:  Henri-Joseph Pauwels(1903-1983). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan: Bardzo  dobry,małe...


    1990.00 zł
  1. Antwerpen

    Temat: Pejzaż Antwerpen. Materiał: grafika na tekturze. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Dodatkowy opis: za szybą, Wymiary: Obraz: 16 x 23,5 cm Rama: 33,5 x 45 cm Nr kat.: 762 Lokalizacja: Kraków


    99.00 zł
  1. Antwerpia

    Temat: Widok budynków - Antwerpia. Technika: piórko i tusz na papierze. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 39 x 53 cm Rama: 59 x 74 cm Nr kat.: 1124 Lokalizacja: Kraków


    350.00 zł
  1. Antwerpia 2

    Temat: Widok budynków - Antwerpia. Technika: piórko i tusz na papierze. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 40,5 x 51,5 cm Rama: 58,5 x 74 cm Nr kat.: 1125 Lokalizacja: Kraków


    350.00 zł
  1. Antwerpia 3

    Temat: Widok budynków - Antwerpia. Technika: piórko i tusz na papierze. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 46 x 50 cm Rama: 63,5 x 69 cm Nr kat.: 1126 Lokalizacja: Kraków


    350.00 zł
  1. Arbroath Abbey

    Temat: Arbroath Abbey Autor: William Deas (1876-?)   Materiał: akwarela na papierze za szybą  .   Wiek: XIX - XX w . Stan: bardzo...


    450.00 zł
  1. Barbara.

    Temat:  Barbara.  Autor:  Palmero. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    990.00 zł
  1. Baszta - J. van Hoecke

    Temat: Baszta. Autor:  J. van Hoecke. Materiał: miedzioryt na papierze. Wiek: 1955. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 12,5 x 18,5 cm Rama: 28 x 38 cm Nr kat.: 81 Lokalizacja: Kraków


    190.00 zł
  1. Bawarczyk.

    Temat: Bawarczyk.  Autor: Autor nieznany. Materiał: Olej na desce.   Wiek:XIX-XX w  . Stan:Bardzo dobry ....


    1250.00 zł
  1. Beechlands in Winter

    Temat: Beechlands in Winter Autor: William A. Abell   Materiał: akwarela na papierze za szybą  .   Wiek: XIX - XX w . Stan: bardzo...


    590.00 zł
  1. Benvie farm - David O. Stewart

    Temat: BENVIE FARM. Autor: David O. Stewart. Materiał: Akwarela, papier. Wiek: XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 37,5 x 27,5 cm Rama: 57,5 x 48 cm Nr...


    250.00 zł
  1. Braidburn Valley Park - John Campbell Mitchell

    Temat: Braidburn Valley Park - Edinburg. Autor:  John Campbell MITCHELL(1865-1922) Amerykanin? (sygnatura na zdjęciu). Materiał: akwarela na papierze naklejonym na deskę. Wiek: 1887. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan...


    1990.00 zł
  1. Bratki

    Temat: Bratki Autor:  Kate Wallace   Materiał: akwarela na papierze za szybą  .     Wiek: XX w . (1920r.) Stan: dobry....


    490.00 zł
  1. Brugia - Socotti

    Temat: Widok miasta Brugia. Autor: SOCOTTI (sygnatura na zdjęciu). Materiał: akwarela na papierze.Wiek: 2002. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 17,7 x 12,3 cm Rama: 33,3 x 27,2 cm Nr...


    450.00 zł
  1. Brzozowy las.

    Temat:  Brzozowy las.  Autor:  Henri-Joseph Pauwels(1903-1983). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    1990.00 zł
  1. Brzozy.

    Temat:  Brzozy.  Autor:  Henri-Joseph Pauwels(1903-1983). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    1990.00 zł
  1. Budapeszt - Csurgoi Matel

    Temat: Widok miasta - Budapeszt?. Autor:  Csurgoi Matel. Materiał: grafika, podmalowywana, papier. Wiek: 1974. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 49,5 x 25 cm Rama: 62,5 x 42,5 cm...


    250.00 zł
  1. Bukiet anemonów.

    Temat:  Bukiet anemonów.  Autor:  D.Smorenberg. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    690.00 zł
  1. Bukiet Kwiatów

    Temat:  Bukiet Kwiatów.  Autor:  nieznany.   Materiał: Olej sklejce. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry . Wymiary:...


    390.00 zł
  1. Bukiet kwiatów - B. DURWAEL

    Temat: Bukiet kwiatów . Autor:  B. DURWAEL. Materiał: Olej na płótnie....


    1950.00 zł
  1. Bukiet kwiatów - S.Golmunzio?

    Temat: Bukiet kwiatów. Autor:  S. Golmunzio? (na zdjęciu). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XIX/XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan płótna bardzo dobry, rama lekko uszkodzona. Wymiary: Obraz: 73,5 x 68 cm...


    890.00 zł
  1. Bukiet kwiatów w wazonie.

    Temat:  Bukiet kwiatów w wazonie  . Autor:  sygnowany. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan: Bardzo  dobry....


    1500.00 zł
  1. Bukiet kwiatów.

    Temat: Bukiet kwiatów.  Autor:  nieznany. Materiał: Olej na sklejce. Wiek: XX w . Stan: Bardzo  dobry, małe otarcia ramy....


    290.00 zł
  1. Bukiet kwiatów.

    Temat:  Bukiet kwiatów.  Autor:  Henri-Joseph Pauwels(1903-1983). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    1990.00 zł
  1. Bukiet polnych kwiatów-Jenny Teniers

    Temat: Martwa natura z polnymi kwiatami. Autor: Jenny Teniers (um 1900). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XIX/XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry.Dodatkowy opis: Minimalne uszkodzenia ramy. Po wpłaceniu...


    4900.00 zł
  1. Bukiet róż w wazonie.

    Temat: Bukiet róż w  w wazonie. Autor:  Sygnowany. Materiał: olej na płótnie.    Wiek:  XX w ....


    3500.00 zł
  1. Bukiet w wazonie

      Temat: Bukiet w okrągłym wazonie   Autor: Sygnowany   Materiał: olej na płótnie za szybą  .   Wiek: XX w...


    350.00 zł
  1. Bzy w wazonie.

    Temat: Bzy w wazonie.  Autor: G.DUVAL. Malarz notowany na międzynarodowych aukcjach. Materiał: olej na płótnie  .   Wiek: XX w ....


    1700.00 zł
  1. Bzy.

    Temat:  Bzy.  Autor:  sygnowany. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan:Bardzo dobry . Wymiary:...


    1700.00 zł
  1. CAGNES

    Temat: CAGNES. Materiał: drzeworyt na papierze. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Dodatkowy opis: za szybą. Wymiary: Obraz: 18 x 22 cm Rama: 29,5 x 36 cm Nr kat.: 524 Lokalizacja: Kraków


    99.00 zł
  1. Campenhout - A. VANDERBEKE

    Temat: Campenhout . Autor: A. VANDERBEKE. Materiał: papier, ołówek....


    190.00 zł
  1. Chata nad rozlewiskiem.

    Temat:  Chata nad rozlewiskiem . Autor:  A.Geurts. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan: Bardzo  dobry....


    1500.00 zł
  1. Chata nad stawem.

    Temat:  Chata nad stawem . Autor:  Henri-Joseph Pauwels(1903-1983). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan: Bardzo ...


    2500.00 zł
  1. Chata pod wierzbą.

    Temat:  Chata pod wierzbą . Autor:  sygnowany. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX w . Stan: Bardzo  dobry....


    390.00 zł
  1. Chata w lesie.

    Temat:  Chata w lesie.  Autor:  nieznany. Materiał: Olej na desce. Wiek: XIX-XX w . Stan:Bardzo dobry ....


    2250.00 zł
  1. Chatka w lesie - Gustav WOLF

    Temat: Chatka w lesie. Autor:  Gustav WOLF (Niemcy,1887-1947). Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry.Dodatkowy opis: artysta znany i notowany. Wymiary: Obraz: 51 x 39,5...


    2500.00 zł
  1. Chaty nad morzem - Crawton

    Temat: Pejzaż - chaty nad morzem. Autor:  Crawton. Materiał: Olej na desce. Wiek: XIX/XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 29 x 20 cm Rama: 36 x 27 cm Nr kat.: 1082 Lokalizacja:...


    890.00 zł
  1. Chryzantemy.

    Temat: Chryzantemy.  Autor: Antonia Vogelzag. Materiał: olej na płótnie  .   Wiek: XX w . Stan: Bardzo dobry, obraz po...


    1990.00 zł
  1. Chłopiec - MACKIEWICZ?

    Tytuł: Chłopiec - portret. Autor:  MACKIEWICZ?. Materiał: Olej na płótnie. Wiek: XX. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 45,5 x 61 cm Rama: 48,5 x 64 cm Nr kat.:...


    1500.00 zł
  1. Ciemny las

    Temat: Las. Autor:  brak sygnatury lub nieczytelna. Materiał: Olej na płótnie. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan dobry. Wymiary: Obraz: 58 x 38 cm Rama: 73 x 53 cm Nr kat.: 803 Lokalizacja: Kraków


    690.00 zł
  1. Ciemny las - sygnowany

    Temat: Ciemny las. Autor:  Sygnatura na zdjęciu....


    990.00 zł
  1. Codzienna praca - S. De Wardas

    Temat: Codzienna praca - wiejski pejzaż. Autor:  S. De Wardas. Materiał: Olej na płótnie. Stan: Jak widać na załączonych zdjęciach stan bardzo dobry. Wymiary: Obraz: 72 x 59 cm Rama: 85 x 72 cm Nr kat.: 724...


    690.00 zł
Sklep internetowy Shoper.pl